header-img
شروع ثبت نام حوزه دانشجویی «صبح توحید»

شروع ثبت نام حوزه دانشجویی «صبح توحید»

برنامه مدرسه صبح توحید این‌است که دانشجویان در طی یک بازه زمانی دوساله با کلیاتی از علوم حوزوی آشنا شوند و درصورت نیاز بتوانند به صورت تخصصی در هریک از علوم ورود کنند.

به گزارش پایگاه «صبح توحید»، اولین دوره از حوزه دانشجویی آغاز به کار کرد. هدف از برگزاری این دوره آشنایی با علوم اسلامی برای افرادی که امکان تحصیل آکادمیک علوم حوزوی را ندارند می باشد. این دوره به صورت فشرده و توسط اساتید مجرب حوزه علمیه برگزار می‌گردد.

حوزه دانشجویی صبح توحید

در دوره اول که قرار است از پانزدهم اسفند به مدت ۳۰ روز آغاز به کار کند، چهار محور در دستورکار قرار گرفته است:

 

 • تمهیدالطالب:
  مطالبی همچون ارزش طلبگی، آداب تحصیل، اهمیت علوم حوزوی در تمدن سازی اسلامی و اهمیت علوم اسلامی توسط اساتید برجسته در ۶ جلسه تبیین خواهد شد.

 

 • صرف کاربردی
  در ۱۶ جلسه توسط استاد کشمیری(مؤلف کتاب صرف کاربردی و محقق برجسته صرف در کشور) و به صورت ویدئویی تدریس خواهد شد.

 

 • قرآن در اسلام(۱)
  این درس توسط استاد شم‌خالی و در ۱۰ جلسه تدریس خواهد شد.

 

 • حدیث شناسی(۱)
  آخرین عنوان از این دوره حدیث شناسی است که این درس نیز در ۱۰ جلسه توسط استاد مهدوی تدریس خواهد شد.

 

قرار است در دوره های بعدی دانش‌پژوهان با سایر علوم اسلامی مانند نحو، منطق، فلسفه، کلام، عرفان نظری و عملی و عقائد و اخلاق اسلامی و نقش هریک در فهم اسلام آشنا شوند. 

 

برنامه مدرسه صبح توحید این‌است که دانشجویان در طی یک بازه زمانی دوساله با کلیاتی از علوم حوزوی آشنا شوند و درصورت نیاز بتوانند به صورت تخصصی در هریک از علوم ورود کنند.

متقاضیان می‌توانند جهت ثبت‌نام با ۵۰٪ تخفیف، در ادامه، مراحل را ادامه دهند. 

کلیه دروس در سایت sobhetowhid.ir بارگذاری خواهد شد و اطلاع رسانی دروس نیز از طریق کانال مدرسه با آیدی @sobhetowhid صورت خواهد گرفت، برای همین ثبت نام در سایت و عضویت در کانال الزامی می باشد.

عزیزان توجه داشته باشند که حتما با نام اصلی خود در سایت ثبت نام نمایند؛ در صورت مغایرت میان نام دانش پژوهان عزیز و ایجاد خلل در فرآیند ثبت نام، مدرسه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت

    ***

راهنما (برای موارد ضروری): 09155672845

نکته مهم! برای اطلاع از برنامه های آموزشی عضویت در یکی از این دوکانال الزامی است:
تلگرام: https://t.me/sobhetowhid
ایتا: https://eitaa.com/sobhetowhid

***

ابتدا از طریق این لینک(+++)  پرداخت را با 50درصد تخفیف انجام دهید و سپس کد رهگیری و اطلاعات خواسته شده را در فرم زیر وارد نمایید% مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است %