header-img
img

دیگران

سومین جلد گلشن احباب در سیر و سلوک اولی الالباب منتشر شد+لینک خرید
مجموعه ای که اینک جلد سوم آن، تقدیم خوانندگان محترم و جویندگان حقیقت می گردد، حاصل مطالبی است که حضرت آیة الله حاج سیدمحمدصادق حسینی طهرانی حفظه‌الله از اواخر سال 1416 هجری قمری، بعد از رحلت والد معظم‌شان أفاض الله علینا من برکات تربته، در جلسات انس و ذکر خداوند، برای دوستان طریق و پویندگان شبل سلام، بیان نموده‌اند.
کتاب «باده توحید در کربلای عشق» آیت الله حسینی طهرانی منتشر شد+خرید
این کتاب حاصل سخنرانی‌های آیة الله حاج سیدمحمدصادق حسینی طهرانی حفظه‌الله است که در دهۀ اول ماه محرم الحرام سنۀ 1415 هجری قمریه، در مشهد مقدس و در محضر والد گرامی‌شان حضرت علامه آیة الله حسینی طهرانی رضوان‌الله‌علیه برگزار گردیده است که پس از پیاده سازی، تدوین و تغییرات و اضافاتی، در لجنۀ علمی مؤسسه ترجمه و نشر دوره علوم و معارف اسلام، آماده طبع شده است.
دانلود کتاب زندگی عارف واصل مرحوم سید علی قاضی
صد داستانک و روایت کوتاه و خواندنی از زندگی عارف واصل مرحوم آیةالله سید علی قاضی را در بخش پایین دانلود کنید
نظر استاد طاهرزاده درباره کتاب «دارالشفاء»
استاد اصغر طاهرزاده در پاسخ به سوالی پیرامون کتاب «دارالشفا» تالیف استاد وکیلی ضمن پاسخ به این سوال گفت: تعطیلی حرم ها با تجویز پزشکان کار تخصصی نبوده است.
آغاز فعالیت «مدرسه مجازی علامه طهرانی»
نظر به اهمیت ترویج معارف ناب اسلام و شخصیت کم نظیر مرحوم علامه طهرانی در نشر علوم و معارف اصیل و ناب قرآن کریم، روایات ائمه اطهار علیهم السلام و عرفان و حکمت زلال اسلامی، مدرسه صبح توحید، مقارن به نهم صفر الخیر ۱۴۴۲ اقدام به آغاز اولین دوره از «مدرسه علامه طهرانی» نمود.
کتاب «گلشن احباب» آیت الله حسینی طهرانی منتشر شد+خرید
این کتاب حاصل مطالبی است که آیة الله حاج سیدمحمدصادق حسینی طهرانی أواخر سال 1416 هجری قمری، در جلسات اُنس و ذکر خداوند، برای دوستان طریق و پویندگان سُبل سلام، بیان فرموده‌اند.
استفاده از فرصت جوانی و گذر عمر
عکس نوشته/ هر چه عمر بیشتر شود محاسن هم سفیدتر می‌شود، این‌ها خبر است، پیغام رفتن است!آن‌وقت می‌فهمد و می‌گوید کاش در جوانی بیشتر کار کرده بودیم! ای کاش یک 'لَا إِلَهَ‏ إِلَّا اللَّه'‏ بیشتر گفته بودیم،
همدلی عجیب شاگردان سلوکی مرحوم قاضی
عکس نوشته/ شاگردان مرحوم قاضی بسیار باهم همدل بودند. روزی یکی از آنها که هیچ پولی در خانه نداشت بقیه به خانه‌اش رفته بودند برای مهمانان آبگوشت گذاشته بود. ..
آیت الله حسینی طهرانی: خلوت با خدا راه تحصیل عشق خداست
آیت الله سید محمد صادق حسینی طهرانی: خلوت با خدا راه تحصیل و بدست آوردن عشق و محبت خدا است.
سختی راه سلوک ؛ روغن سالک را در می آورند!
عکس نوشته/ علامه طهرانی: در راه خدا، سالِک را زیر سنگ آسیاب می‌گذارند و لِه می‌کنند و به این هم اکتفاء نمی‌کنند و روغنش را در می‌آورند ولی سالک باید تحمّل کند و دست از طلب و سیر برندارد.
کتاب «ره‌نما»؛ ظرایف زندگی مرحوم علامه طهرانی + خرید پستی
در این دورۀ سه جلدی سعی شده است، تا نکات و ظرائف یک زندگی الهی به‌صورت پاسخ به سؤالات مهم و اساسی بیان گردد.
نظر یک عارف بالله درباره خانواده و سلوک
عکس نوشته/ عارف کامل مرحوم حاج سید هاشم حداد الموسوی: انسان متعلق به خانواده است و اگر بخواهد واصل شود شروع آن از خانواده و زن و بچه است...
نماز شب دست تو را در قیامت پر می کند...
عکس نوشته/ آنهایی که شب‌ها خوابند، در روز قیامت فقیر محشور می‌شوند. یعنی هیچ ندارند، توشه‌ای کسب نکرده‌اند، فقیر و محتاج‌اند. باید با «نماز شب» زاد و توشه کسب کنید...
سلوک الی الله راهی توام با مشکل و سختی ...
عکس نوشته/ در راه سلوک نان و حلوا پخش نمی‌کنند! راه سلوک راهی است که توأم با مشکلات و سختی‌هاست، اگر مَردش هستید بسم‌الله! ولی اگر مَردش نیستید از اول، قدم در راه سلوک نگذارید...
در سلوک دنبال کشف و کرامت باشیم؟
عکس نوشته/ حقّ ندارد طالب کشف و کرامات باشد و عملى براى تحقّق آن انجام دهد. زیرا چنین کسى در راه رضاى محبوب قدم برنمى‏‌دارد وخدا را عبادت نکرده، بلکه نَفس خود را معبود خود ساخته و براى برآورده شدن حاجات او گام مى‏ زند؛
اجناس و غذاهایی را که جلوی چشم هست خرید نکنید
عکس نوشته/ غذایی که چشم کسی در آن است نور و برکتش از بین می رود و چه بسا موجب برخی امراض صعب العلاج می شود...
وصال خدا در کلام حضرت آیت الله حسینی طهرانی
فیلم/ حضرت آیت الله سید محمدصادق حسینی طهرانی: برای وصال خدا باید جانَت در کف دستت باشد... نازپرورده تنعم نبرد راه به دوست / عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
فروش ویژه پستی کتاب «جذبه عشق»
این کتاب برای توست... برای تو که طالبِ سوختن در آتش عشق الهی هستی...
چگونه می شود قلب محدودِ مومن جایگاه خدای نامحدود شود؟
حضرت آیت الله سید محمد صادق حسینی طهرانی: چگونه ممکن است با اینکه انسان محدود و خداوند نامحدود است قلب مومن جایگاه خداوند متعال شود؟ بیا در بحر و دریا شو ، رهاکن این من و ما را // که تا دریا نگردی تو ، ندانی عین دریا را
توصیه های آیت الله حسینی طهرانی درباره وقایع اخیر
حضرت آیة‌الله حاج سید محمد صادق حسینی طهرانی مدظلّه العالی ( شاگرد سلوکی عارف کامل مرحوم سید هاشم حداد الموسوی و مرحوم علامه طهرانی) برای دفع بلا و مریضی و گشایش در حوادث اخیر که متاثر از ویروس منحوس کرونا است، توصیه هایی را بیان فرمودند.
نکند زنی که عمرش را در فساد گذرانده موفق به توبه شود ولی...
عکس نوشته/ مسافر راه خدا نباید خودش را برتر از دیگران ببیند. نکند آن زنی که عمرش را در فساد گذرانده موفق به توبه شود و آن شخصی که نماز شب از او فوت نشده، از هوای نَفس تبعیت کند و در امتحان شکست بخورد.
مسافر راه خدا، تا به خدا نرسد دلش آرام نمی گیرد
صوت/ صوت کمتر شنیده شده از عالِم و عارف واصل مرحوم علامه آیت‌الله حسینی طهرانی
این عالم، نیستِ هست نماست
عکس نوشته/ این عالم، نیستِ هست نماست و آن عالم، هستِ نیست نماست...
من صحیفه می‌خوانم شما جراحی کنید!
عکس نوشته/ مرحوم آیت‌الله سید جمال‌الدین گلپایگانی را می‌خواستند عمل کنند، فرمودند: بیهوشم نکنید من صحیفه می‌خوانم شما جراحی کنید. بعد از آن رفتند در عالم خودشان، این بدن را هم اینجا جراحی کردند و تمام شد.
سرنوشت افرادی که با جن حشر و نشر دارند...
عکس نوشته/ افرادی که جنّیان را تسخیر نموده و با آنها حشر و نشر دارند، اگر این کار را ادامه دهند مسلمان از دنیا نخواهند رفت.
مسابقه کتابخوانی«جذبه عشق»
کتاب «جذبۀ عشق» از سلسله دروس تفسیری عرفانی حضرت آیةالله حاج سیّد محمّدصادق حسینی طهرانی مدّظلّه العالی(شاگرد سلوکی عارف کامل مرحوم حاج سید هاشم حداد الموسوی و مرحوم آیت الله علامه حسینی طهرانی) با موضوع «عشق الهی و روش‌های رسیدن به آن» می باشد.
تاثیر احیا شب نیمه شعبان در ادراک شب قدر
عکس نوشته/ احیاء و عبادت شب نیمه شعبان ، در ادراک شب قدر تاثیرگذار است...
مشتاق این باش که در هرحالی که هستی بنده‌ی او باشی
عکس نوشته/ مرحوم سید هاشم حداد: مشتاق این باش که در هرحالی که هستی بنده‌ی او باشی، همانگونه که او در هر حال پروردگار توست...
راهکارهایی برای رهایی از قبض و گرفتگی روح
عکس نوشته/... قرآن بخوانید و صله أرحام کنید و به زیارت أهل قبور بروید و یا فرستادن صلوات و توسل به معصومین علیهم‌السلام و زیارت قبور منوّرۀ ایشان و رفع همّ و غم از مؤمنین را انجام دهید
طفل‌ گرچه‌ زبان‌ ندارد ولی ادراک‌ میکند
عکس نوشته/ روحش‌ در دوران‌ کودکی اگر در محلّ معصیت‌ برده‌ شود، آن‌ جرم‌ و گناه‌ او را آلوده‌ می‌کند؛ و اگر در محلّ ذکر و عبادت‌ و علم‌ برده‌ شود، آن‌ پاکی و صفا را به‌ خود می‌گیرد.
یک قطره اشک در نیمه شب خیلی کارها میکند!
عکس نوشته/ انسان باید در برابر پروردگار اظهار عجز و مسکنت کند تا خدا راهش را باز کند. مگر چقدر ما عمر داریم؟ اگر اینجا زنده نشویم آیا آنجا زنده می شویم؟
دنیا وفا ندارد...
عکس نوشته/ اعتبارات دنیا نوعاً وفا نمی‌کند و اگر هم وفا کند تا دم قبر است و بعد از آن ماییم و ابد ما...
ماجرایی شگفت و واقعی از تسلط انسان بر جسم خودش
عکس نوشته/ در وادی سیر و سلوک، افراد به جایی می‌رسند که بر نَفسِشان مسلط می‌شوند و اصلاً حالات جسمانی‌ به حالات روحانی‌شان سرایت نمی‌کند.
کتاب « جذبه عشق » منتشر شد+خرید و دانلود
این کتاب برای آنانی است که طالبِ سوختن جان خود در آتش عشق الهی هستند...
در یک جمع، کسی به خدا نزدیک‌تر است که خودش را از همه کوچکتر ببیند
عکس نوشته/ در هر مجلسی که رفقای ایمانی دور هم می‌نشینند و به یاد خدا هستند، آن کسی به خدا نزدیک‌تر است که خودش را از همه‌ی افراد جلسه کوچکتر ببیند.
قبل نماز جارو به دست بگیرید و تمام خواطر در قلب را بیرون بیندازید
عکس نوشته/ قبل از اینکه وارد نماز بشوید باید چند دقیقه‌ای خلوت نموده و آماده شوید.
تفاوت مکتب عرفانی نجف با سایر مکاتب عرفانی/ 6
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی تولایی در ششمین بخش از سلسله مباحث معرفی «مکتب عرفانی نجف»، به بیان تفاوت این مکتب عرفانی با دیگر مکاتب در هدف آن، می پردازد.
مکتب عرفانی نجف از دیدگاه مقام معظم رهبری /5
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی تولایی در پنجمین بخش از سلسله مباحث معرفی «مکتب عرفانی نجف»، به بیان یکی از مهمترین آفات سلوک الی الله می پردازد.
مکتب عرفانی نجف4/ بررسی یکی از مهمترین آفات سلوک الی الله
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی تولایی در دومین بخش از سلسله مباحث معرفی «مکتب عرفانی نجف»، به بیان یکی از مهمترین آفات سلوک الی الله می پردازد.
3/ آشنایی با بزرگان مکتب عرفانی نجف
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی تولایی در سومین بخش از سلسله مباحث معرفی «مکتب عرفانی نجف»، نکاتی را درباره فطری بودن عرفان خواهی، چگونگی آغاز مکتب عرفانی نجف و آشنایی با بزرگان این مکتب مطالبی را بیان می کند.
فرق میان عرفان و تصوف چیست؟/ مکتب عرفانی نجف2
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی تولایی در دومین بخش از سلسله مباحث معرفی «مکتب عرفانی نجف»، نکاتی را درباره تفاوت عرفان و تصوف، عرفان عملی در آیات و روایات و تاریخچه مختصر عرفان اسلامی می پردازد.
معنای لغوی عرفان و آشنایی با عرفان نظری و عملی /مکتب عرفانی نجف1
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی تولایی در اولین بخش از سلسله مباحث معرفی «مکتب عرفانی نجف»، نکاتی را درباره معنای لغوی و اصطلاحی عرفان بیان می کند.
سلوک زنان بسیار لطیف و دقیق است...
عکس نوشته/ سلوک زنان بسیار لطیف و دقیق است و استادی که می خواهد سالک زن تربیت کند باید در سلوک بسیار ماهر باشد و الا نفس او را شکسته و خراب و سرمایه اش را تباه می کند...
چرا انسانها کال و نارَس از دنیا می روند؟
در جامعه‌ای که به جای عقل، غضب یا شهوت و وهمِ مردم رئیس باشد، ولایت در دست فاسقان افتاده و موجب تباهی آدمیان می‌شود به‌گونه‌ای که انسان‌ها به جای اینکه کامل شوند، کال و نارس از دنیا می‌روند.
عواقب داشتن دو استاد سلوکیِ همزمان
عکس نوشته/ کسانیکه‌ دو استاد انتخاب‌ می‌کنند و از این‌ و از آن‌ دستور می‌گیرند، مثل‌ بیماری‌ می‌مانند که‌ به‌ دو طبیب‌ِ در عرض‌ هم‌ مراجعه‌ دارد و عاقبت‌ این‌ کار هلاکت‌ است‌ و شرعاً و عقلاً و شهوداً مذموم‌ است‌.
شب ها با تکرار ذکر « لا اله الا الله » بخوابید
عکس نوشته:شب هنگام خواب،پس از وضو و قرائت قرآن و اذکار وارده،ذکر شریف لااله الاالله را آنقدر تکرار کنید تا بادلی مملو از یاد و عشق و محبت خدا خواب تان ببرد.
باید مراقبه کرد و جلوی پر حرفی را گرفت ...
عکس نوشته/ باید مراقبه داشت و جلوی پُرحرفی را گرفت و نگذاشت قلب محل آمد و شد گردد
چرا اگر حیوانی را بی جهت اذیت کنیم پیش خدا مسئولیم؟
عکس نوشته/ اگر انسان، حیوانی را بی جهت اذیت کند پیش خدا مسئول است. چرا که این موجودات همه به خداوند ربط دارند.
برای جوانان توبه آسانتر و اصلاح نَفس و تربیت باطن سریع‌تر می‌تواند باشد
عکس نوشته/ بنیانگذار کبیر انقلاب: پسرم!در پیران هواهای نفسانی و جاه‌طلبی و مال‌دوستی و خودبزرگ‌بینی بسیار افزون‌تر از جوانان است.
راه نجات، عاشق شدن است...
سخنان حضرت آیت الله حسینی طهرانی فرزند ارشد مرحوم علامه حسینی طهرانی و شاگرد سلوکی آیت الحق حاج سید هاشم حداد الموسوی و حضرت علامه طهرانی
سالِک‌ الی‌ الله تا به خدا نرسد دلش آرام نمی گیرد
صوت کمتر شنیده شده از عالِم و عارف واصل مرحوم علامه آیت‌ الله حسینی طهرانی
آیا زن با مرد در رسیدن به عالَم قُدس و طهارت فرق دارد؟
عکس نوشته/زن با مرد در رسیدن به عالم قدس و طهارت تفاوتی ندارد و می‌توانند با مجاهده و ایمان، حجاب نفس را کنار زده و جام دل را از بادۀ توحید و معرفت پروردگار لبریز کند.
توصیه آیت الله حسینی طهرانی درباره انتخابات یازدهم مجلس
نظر حضرت آیت‌الله حاج سیدمحمدصادق حسینی طهرانی (فرزندارشد مرحوم علامه طهرانی و از شاگردان سلوکی مرحوم حاج سید هاشم حداد و حضرت علامه طهرانی) درباره انتخابات
ظرفیت عرفان اسلامی در تمدن زایی
به قلم: آیت الله سید یدالله یزدانپناه
مبادا دور فرض کنی که زیارت امام رضا...
عکس نوشته/ مبادا دور فرض کنی که چطور مى‏‌شود ثواب یک زیارت حضرت امام رضا علیه‌السّلام عارِفاً بِحَقِّه، معادل با ثواب هزار هزار حجّ باشد؟!
تو هنوز هستی؟!
عکس نوشته: خداوند می‌فرماید تو هنوز هستی!؟ تو اصلا وجود داری؟ تا تو هستی محال است به من برسی!
بِدوید که برای سلامتی‌تان مفید است
عکس نوشته: سلامتی انسان در ورزش کردن است و مؤمن باید برای حفظ سلامتی خود برنامه داشته باشد.
آیا علامه طهرانی قطع رحم با کسی را که ولایت آقای حداد را نپذیرد جایز میداند؟
بررسی نسبت عمل خلاف شرع به مرحوم علّامه طهرانی ره در قطع ارتباط با برخی از بستگان
کودک و نوجوان صلاح و فساد خود را تشخیص نمی‌ دهد
عکس نوشته: کودک و نوجوان و بلکه جوان، صلاح و فساد خود را تشخیص نمی‌دهد و باید زیر نظارت والدین باشد تا بتواند بار خود را به سرمنزل مقصود برساند
سفیر انگلیس جاسوس است/ حاج قاسم از مخلِصین بود/ عجب شهادتی نصیبش شد که کثیف‌ترین موجودات او را اینطور به شهادت رساندند
این بزرگوار و امثال ایشان- که در سپاه هستند و واقعا خدوم‌اند، امثال سردار سلامی‌ها و... - اینها واقعا به گردن یک‌یکِ ملت حق دارند. باید از آن‌ها تشکر کنیم که الحمدلله همین تشییع‌هایی که برای مرحوم شهید حاج قاسم انجام شد تشکر بود برای ایشان. خدا ان‌شاء‌الله این ملت را حفظ کند که اینقدر قدرشناس هستند.
دو سوم مردم روی زمین در هنگامه‌ی ظهور از بین می روند+صوت
در این جنگی که می‌شود، می‌فرماید این دوسوم: «...بالموت الاحمر و الابیض». مراد از«الموت الحمر» جنگ‌هایی است که در سابق با شمشیر اتفاق می‌افتاد و اکنون هم با شمشیر و هم با تیر و موشک و... و مراد از«الموت الابیض» طاعون هست
با صدای خوش، حافظ بخوانید و تفال بزنید
عکس نوشته/ اشعار حافظ لطیف است و در سیر سالِک، خللی ایجاد نمی‌کند.
داستان زیبای رسول خیابانی تبریزی (رسول ترک) دلداده‌ حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام
این داستان زیبا از لسان حضرت آیت الله سید محمد صادق حسینی طهرانی
اگر حال نماز شب نداشتید، لااقل سحرها بیدار باشید
عکس نوشته/ بیداری سَحر نور است و اگر با نماز شب همراه شود نورعلی نور است.
به تو از دور سلام...
با نَفَس: حضرت آیت‌الله حاج سیدمحمدصادق حسینی طهرانی/// ▫️ خدا دندان روزگار را به خنده آشکار نکند، اگر بخواهد بخندد ▫️در حالیکه به آل پیامبر ستم شده و مظلوم گردیده‌اند ▫️همه از خانه و کاشانه‌ اصلی خود رانده شده ▫️گویی از آنان فساد و جنایتی سر زده است که قابل بخشش نیست! ترجمه‌ی شعر از دِعبل خُزاعی
ذره ای از بی نهایتِ مرحوم علامه آیت الله سید محمدحسین حسینی طهرانی
موشن‌گرافیک: 🔹از اختراع در مدرسه‌ی آلمانی‌ها تا تألیف ۹۰جلد (۳۰هزارصفحه) علوم و معارف اسلام 🔸با استادِ سلوکی آیت‌الله شهید مطهری آشنا شوید 🔹 رهبر معظم انقلاب: علامه طهرانی از جمله فرزانگان معدودی بودند که مراتب برجسته علمی را با درجات والای معنویت و سلوک تواماً دارا بودند.
علامه طهرانی، بدون روتوش، بدون فلسفه!
مرحوم آیت‌الله سید محمدحسین حسینی طهرانی، معروف به علامه طهرانی، فیلسوف و مجتهدی است که همواره در میانه نزاع قدیمی فلاسفه و مکتب تفکیک قرار داشته است. در میان زوایای مختلف شخصیتی وی اما کمتر به خصوصیات دانشی به خصوص فقهی او توجه شده است.
نظر حضرت آیت‌ الله سبحانی درباره آثار و کتب تالیفی استاد وکیلی
این مجموعه کتاب‌ها قلم بسیار خوبی دارد و معلوم است که نویسنده آن هم شیمی می داند و هم فیزیک می داند و هم کلام می داند و هم فلسفه و آدم جامعی است الحمدلله. کتاب ها شامل مثال های خوب و در متن زندگی است.
سرنوشت همسر شهید چمران بعد از شهادتش و ملاقات با علامه طهرانی
موشن گرافیک/ سرنوشت همسر لبنانی دکتر چمران بعد از شهادتش چه شد؟ // مصطفی میگفت من «شمع»🕯 هستم و تو بعد از من به «شمس» ☀️میرسی... 🔸گفتم منظورت از «شمس» چیه؟ گفت یکی از اولیاء الله... من این ولی‌ِخدا را در مشهدمقدس پیدا کردم... 🔹 کتابی که سرنوشت غاده را تغییر داد... 🔹 نامه عاشقانه عارفانه چمران که پس از 37 سال برای اولین بار منتشر می شود...
نشست «در محضر روح مجرد» برگزار می شود
نشست پاسخ به شبهاتی پیرامون مقام عرفانی و طریقه تربیتی عارف کامل حاج سیدهاشم حداد برگزار خواهد شد.
از حدادِ «روح مجرد» تا حداد دیگران+صوت
حجت الاسلام و المسلمین وکیلی با اشاره به اینکه بررسی حالات اولیا خدا در مقام بقاء نیز باید با توجه به این حالت مورد بررسی قرار گیرد گفت: خاطراتی که در مقام اهل عرفان نوشته می شود بیشتر مربوط است به جهات ظاهری و جهات سلوکیِ اشخاص از آغاز سلوک تا منزلگاه وصل، اما کتاب «روح مجرد» یک سفرنامه انسان کامل است از پایان سفر اول تا آخر سفر چهارم.
مراسم بزرگداشت آیة الحق حاج سید هاشم موسوی حداد برگزار می شود
این مراسم شب جمعه 11رمضان المبارک، (۲۶ اردیبهشت ماه)،همزمان با اقامه نماز مغرب و صرف افطار با سخنرانی حجج الاسلام واسطی،وکیلی و امینی نژاد برگزار می شود.
اگر گاهی تنبیه جدی برای کودک نیاز بود اینگونه عمل کنید...
عکس نوشته/ اگر گاهی تنبیه جدی برای کودک نیاز بود طوری عمل کنید که بچه راه فرار داشته باشد. خود ایشان هم همینطور برخورد میکردند.
ذره ای از بی نهایتِ عارف واصل حاج سید هاشم حداد الموسوی
موشن گرافیک: برای آنانی که دوست دارند آتش عشق خداهمه‌ بدیهای آنان را بسوزاند... 🔹 چه کسانی مهمترین شاگردان و مراودین سلوکی عارف واصل آیت الحق مرحوم حاج «سیدهاشم حداد» بودند؟ 🔹مرحوم آیت الله بهجت: حداد سِرالله است، او را هرکسی نمی‌تواند بشناسد. 🔹 ماجرای هدیه انگشتر پانصدساله‌ی بنیانگذار کبیر انقلاب به مرحوم حداد 🔹 نظر رهبر معظم انقلاب پس از خواندن کتاب احوالات مرحوم حداد ( روح مجرد) 🔹 آیت الله شهید مطهری: این سیّد حیات بخش است.
نفس آدمی باید ریاضت ببینید...
عکس نوشته: نفس آدمی باید ریاضت ببیند تا تربیت شود و بدون آن، وصول به منزل مقصود محال است
محال است انسانی به جز از راه سیدالشهدا علیه‌السلام به مقام توحید برسد
سَرَیان فیوضات و خیرات از مسیر حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام است و پیشکار این فضیلت هم حضرت قمر بنی هاشم ابالفضل العباس علیه‌السلام است.
همایش بررسی ابعاد شخصیت مرحوم علامه حسینی طهرانی برگزار می شود
در اولین گام از همایش های « آیت نور »، ابعاد شخصیتی حضرت مرحوم علامه آیت الله سید محمدحسین حسینی طهرانی در مشهدمقدس بررسی خواهد شد.
ظرایف زندگی علامه حاج سیدمحمدحسین حسینی طهرانی منتشر شد
جلد دوم کتاب «نور مجرد» که به تشریح زندگی مرحوم علامه آیت‌الله حاج سیدمحمدحسین حسینی طهرانی از شاگردان خاص مرحوم علامه طباطبایی می‌پردازد منتشر شد.
بیشتر